Relacja z Grecji

Kategoria: Aktualności
grecja2023 8 grecja2023 12
  więcej w galerii >>>

Z lekkim opóźnieniem ale mamy to. Poprzedni tydzień pobytu w Grecji był bardzo intensywny. We wtorek udaliśmy się na zwiedzanie zamku, z którego można było oglądać piękne widoki, mało tego... odbył się konkurs w poszukiwaniu żółwi. Następnie udaliśmy się na targ w Leptokarii, gdzie mogliśmy skosztować różnego rodzaju miody. Po obiedzie wzięliśmy udział w grze terenowej z ciekawymi zadaniami, m.in. trzeba było stworzyć budowlę z piasku czy zrobić zdjęcie z najładniejszą Greczynką. Kolejnego dnia tworzyliśmy plakaty na rzecz projektu PO WER. Po południu wyruszyliśmy na Olimp do Starego Panteleimonu, aby zobaczyć wodospad Zeusa i wannę Afrodyty. Czekajcie na kolejne wiadomosci od nas.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo