V Nocne Czytanie w Dwójce

Kategoria: Aktualności

NocneCzytanie2023Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 do udziału w piątej edycji wyjątkowego wydarzenia "Nocne Czytanie w Dwójce". Nasze spotkanie literackie planowane jest na 7 czerwca 2023 roku o godzinie 18.00. Ta wyjątkowa noc czytelnicza stanowi nie tylko okazję do celebrowania słowa pisanego, lecz także wpisuje się w obchody 110-lecia istnienia naszej szkoły, która od lat stanowi dumę lokalnej społeczności. Pragniemy uczcić tę doniosłą rocznicę w wyjątkowy sposób, a "Nocne Czytanie w Dwójce" stanowi jedno z wielu wydarzeń z tej okazji. W trakcie wieczoru wszyscy zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w czytaniu fragmentów powieści klasycznej literatury kryminalnej - "Morderstwo w Orient Expressie". Przeniesiemy się razem w świat tajemnic i intryg, którego autorka, Agatha Christie, tak mistrzowsko nas wciąga. Nie tylko słowa staną się głównymi bohaterami tego wieczoru, ale także dodatkowe atrakcje, które towarzyszyć będą uroczystości. Wyjątkowa sceneria i muzyka stworzą niepowtarzalny klimat, który wprowadzi nas w atmosferę zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zgłoszenia u wychowawców klas do piątku 2 czerwca. Zapraszamy!!!

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo