„Podróż śladami Greckich Bogów”

Kategoria: Aktualności

SladamiGreckichBogow2023Z przyjemnością informujemy, że już po raz drugi, Nasza Szkoła realizuje projekt współpracy międzynarodowej w programie PO WER. Projekt nosi tytuł „Podróż śladami Greckich Bogów”. Podejmować będziemy wiele różnorakich działań, a punktem kulminacyjnym będzie wyjazd 20 uczniów naszej szkoły do Grecji. Przez dwa tygodnie młodzież poznawać będzie szkołę partnerską w Katerini, uczestniczyć we wspólnych zajęciach, doskonalić język angielski oraz poznawać mity greckie, przygotowując, między innymi przedstawienie teatralne. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z podnóża Olimpu.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo