Wizyta klasy 7a w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Kategoria: Aktualności
bibliotekamiejska7a 2023 2 bibliotekamiejska7a 2023 11
  więcej w galerii >>>

18 maja pod opieką p. Doroty Osiak oraz p. Renaty Szalej, wybraliśmy się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zwiedzaliśmy czytelnię, dział z książkami dla młodzieży, wypożyczalnię płyt i audiobooków. Mieliśmy okazję obejrzeć najstarsze egzemplarze książek oraz czasopism. Na koniec pani kierownik biblioteki przybliżyła nam historię Siedlec. Pokazała nam zdjęcia miasta, jak wyglądało ono za czasów księżnej Aleksandry Ogińskiej.
To była bardzo ciekawa wycieczka. Polecamy wszystkim. Uczniowie klasy 7a.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo