Klasa z 1a z wizytą w stadninie koni

Kategoria: Aktualności

W dniu 8 maja 2023 r. uczniowie klasy Ia z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do stadniny koni. Był to nie tylko edukacyjny wyjazd, ale również integrujący dzieci poprzez wspólną zabawę. Uczniowie z zadowoleniem i wielkim zainteresowaniem oglądali stajnie i boksy, w których znajdowały się konie różnej maści. Dowiedzieli się, w jaki sposób o nie dbać, karmić oraz utrzymać w dobrej kondycji i zdrowiu. Po obejrzeniu koni nastąpiła przejażdżka pod okiem instruktorek. Dodatkowa atrakcją były zawody sportowe. Na zakończenie wspólnego pobytu każdy dostał dyplom, który pokolorował. Wycieczka była udana, dostarczyła wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo