Święto Konstytucji

Kategoria: Aktualności
3maj 2023 2 3maj 2023 9
  więcej w galerii >>>

Majówka za nami. Ale czy wszyscy wiedzą z jakiego powodu było tyle wolnych dni? Uczniowie klas 8b, 7a i 5b z p. Elżbietą Stefańczyk podczas szkolnej akademii przypomnieli najważniejsze informacje o uchwaleniu Konstytucji 3 maja oraz naszych symbolach narodowych. Pięknie recytowane wiersze przez Milenę, Karolinę, Laurę i utwory zagrane na pianinie przez Gabrysię i Maję uatrakcyjniły tę uroczystość. Społeczność szkolna przyszła 4 maja ubrana odświętnie. Niektórzy przypięli nawet biało-czerwone kotyliony. Większość uczniów obejrzała transmisję online korzystając z możliwości Laboratoriów Przyszłości. Mamy nadzieję, że teraz więcej osób skojarzy o co chodzi słysząc słowa Witaj majowa jutrzenko.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo