Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej nr 2.

Kategoria: Aktualności
pokazmody2023 5 pokazmody2023 74
więcej w galerii >>>

W ramach powitania tej przepięknej pory roku przygotowano w placówce POKAZ MODY!
Uczniowie zaprezentowali kreacje związane z pierwszym dniem wiosny. Korytarz naszej szkoły zamienił się w prawdziwy wybieg. Do pokazu przystąpili uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, ale także uczniowie z klas starszych. Nie zawiodła pomysłowość dzieci i rodziców - stroje jakie przygotowano były kolorowe i niebanalne. Nie zabrakło również dobrej muzyki, o którą zadbał Pan Rafał. Uczestnicy otrzymali gromkie brawa. Wszyscy bawili się wspaniale. Atmosfera była cudowna! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy nastrój pozostanie z nami na długo.
Dziękujemy za zaangażowanie. Organizatorzy programu: Sylwia Konińska i Bogumiła Gromada
Dziękujemy za pomoc Pani Magdalenie Wojewódzkiej, Panu Rafałowi Wysockiemu oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo