Dzień Patrona

Kategoria: Aktualności
dzienpatrona2023 1 dzienpatrona2023 15
  więcej w galerii >>>

17 marca 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach obchodziła jedno z najważniejszych świąt – święto swojego Patrona, Gabriela Narutowicza. W 158 rocznicę jego urodzin wypiliśmy pyszną Kawę u Patrona. Młodzi aktorzy zaprezentowali postać Gabriela Narutowicza przypominając jego życiorys i osiągnięcia, które zapisały się na kartach historii. Sceny inspirowane klimatem lat 20, okraszone stylizacjami i utworami z tamtego okresu nadały wydarzeniu szczególnego wyrazu. Pragniemy wspomnieć, że uroczystość była streamowana i dostępna drogą online dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.
✅Wystąpili: uczniowie klas 1a i 4b
✅Scenariusz: p. Magdalena Wojewódzka (wych. kl. 1a) i p. Monika Reda-Szpakowska (wych. kl. 4b)
✅Scenografia: p. Edyta Olszewska
✅Transmisja online i dokumentacja fotograficzna: uczniowie klasy 5a - Fabian Kosieradzki i Franciszek Zalewski

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo