„Sensoryczne pierwszaki”

Kategoria: Aktualności

„Sensoryczne pierwszaki”…, czyli ciąg dalszy innowacji p. Sylwii.
W zeszłym tygodniu dzieci z klasy 1a samodzielnie wykonały ścieżkę sensoryczną z ziaren, takich jak groch, soczewica, kasza, fasola itp. Taka ścieżka działa rozwijająco i stymulująco – korzystnie wpływa na motorykę dużą, równowagę oraz koordynację ruchową. Ścieżka z rękawiczek wypełnionych ziarnami, wspaniale rozwija zmysł dotyku i dostarcza wielu ciekawych doznań. Okazało się, że zajęcia w klasie 1a przekształciły się w PRZERWĘ SENSORYCZNĄ podczas, której ze ścieżki skorzystali także uczniowie z innych klas.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo