Warsztaty pszczelarskie

Kategoria: Aktualności
warsztatypszczelarskie2023 2 warsztatypszczelarskie2023 3
  więcej w galerii >>>

W miniony piątek (10 marca) uczniowie klasy 1B i 3B uczestniczyli w warsztatach pszczelarskich z elementami ekologii organizowanych przez Fundację Rozwoju i Edukacji „Skrzydła”. Podczas zajęć dzieci miały okazję zbliżyć się do przyrody i poznać fascynujący świat pszczół. Uczniowie zaznajomili się z funkcjonowaniem rodziny pszczelej oraz rolą pszczół w ekosystemie. W programie znalazł się pokaz elementów ula i przyrządów jakimi posługuje się pszczelarz. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się strój bartnika oraz świece z węzy pszczelej, które wykonali samodzielnie. Niezwykle słodka była również degustacja miodu z pasieki.
Warsztaty pszczelarskie to przyjemne doświadczenie i świetne przygoda. Zobaczcie sami… POLECAMY!

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo