Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Kategoria: Aktualności
dbi 2023 1 dbi 2023 5
  więcej w galerii >>>

W dniu 08.02.2023 uczniowie klas 4 – 8 wzięli udział w ogólnopolskich obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. W naszej szkole wydarzenie to jest jednocześnie częścią projektu „Z kulturą mi do twarzy” (moduł III Kocham, lubię , szanuję, zadanie 29). Uczestnicy uczyli się zasad bezpiecznego korzystania z sieci jednocześnie bawiąc się w ucieczkę z wirtualnego Escaperoomu. Najszybciej zadania wykonały drużyny z klas VIb, VIIIa, VIIIc. Wydarzenie przygotowali Pani Magdalena Wojewódzka i Pan Leszek Pucyk. Projekt pamiątkowego medalu przygotował Michał Kozioł z klasy Va. Relacje FOTO wykonali: Wiktor Olszewski oraz Franciszek Zalewski z klasy Va

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2023. Przypominamy, że DBI organizowany jest przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”. Cieszymy się, że podejmowane przez naszą szkołę inicjatywy przyczyniają się do zwiększania poziomu bezpieczeństwa młodych użytkowników Internetu.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo