Wizyta klasy 1a w pracowni ceramicznej

Kategoria: Aktualności
pracowniaceramiczna1a 2023 10 pracowniaceramiczna1a 2023 22
  więcej w galerii >>>

6 lutego uczniowie klasy 1a uczestniczyli w warsztatach garncarskich w PIKKU Ceramika. Było nam niezmiernie miło, gdyż zajęcia prowadziła mama naszej Absolwentki p. Joanna Ludwiczuk-Janeczko, która na co dzień zajmuje się garncarstwem i ceramiką artystyczną. Artystka pokazała uczniom tajniki lepienia i zdobienia z gliny, nauczyła jak lepić miseczki i inne naczynia. To była nie lada zabawa i twórcze wyzwanie. A wszystko to wpisane w realizacje innowacji prowadzonej w tej klasie przez p. Sylwię „Sensoryczne Pierwszaki”. Naczynia czekają teraz na wypalenie w piecu a następnie powrócimy do pracowni, aby prace oszkliwić. Efekty naszych działań zaprezentujemy po feriach.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo