Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

Kategoria: Aktualności
festiwalnauki2022 1 festiwalnauki2022 4
  więcej w galerii >>>

Uczniowie klasy 8b pod opieką Elżbiety Stefańczyk (geografia) wzięli udział w XXIV edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach organizowanym pod patronatem Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Z bogatej festiwalowej oferty wybraliśmy wykład prof. dr hab. Marka Żabki Australia – kraina przyrodniczych osobliwości. Akurat ten temat wpisuje się w program geografii klasy ósmej. Bardzo ciekawa opowieść o dalekiej Australii poparta była pięknymi fotografiami niezwykłej przyrody kontynentu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Panem profesorem.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo