Powiedz … NIE warsztaty profilaktyczne

Kategoria: Aktualności

powiedznie2022 11Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach zaprosiła ósmoklasistów z naszej szkoły do udziału w profilaktycznym, warsztatowym spotkaniu poruszającym tematykę uzależnień od środków psychoaktywnych. Młodzież aktywnie wzięła udział w pracy twórczej, panelu dyskusyjnym oraz w opracowaniu i zaprezentowaniu scenki edukacyjnej. Nauczycielem towarzyszącym naszym uczniom w spotkaniu był pan Leszek Pucyk. Zajęcia zrealizowano w ramach Kampanii Społecznej „Pozwól sobie na eMOCje” Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

GALERIA

Mecenasi 110-lecia szkoły

Pec BANK SPOL tasta Nadlesnictwo Abapest AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Gastrochef
Grzeskowicz Granit Wojewodzki        

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo