Narodowe Święto Niepodległości 104. Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski

W obchodach 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanych przez władze miasta Siedlce delegacja nauczycieli w osobach pani Urszula Olszewska i pani Edyta Olszewska oraz uczniów naszej szkoły także uczestniczyła w uroczystościach upamiętniających. W poczcie sztandarowym wartę pełnili nasi wspaniali uczniowie: Mateusz Krasuski- klasa 8A, Marta Deptuła i Dagmara Kalicka z klasy 8B, Gabriela Budukiewicz, Maja Jastrzębska oraz Rafał Tomczak z klasy 8C. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji naszej Ojczyzny w parafii p.w. św. Józefa pod przewodnictwem Ordynariusza Siedleckiego ks. bp. dr. Kazimierza Gurdy. Reprezentacja szkoły po zakończeniu mszy świętej uczestniczyła w przemarszu ulicami naszego miasta, by wziąć udział w uroczystościach centralnych na Placu Wolności. W hołdzie poległym za nasz kraj, naszą wolność i niepodległość reprezentanci szkoły zapalili znicz pamięci. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która odczuwa silną potrzebę kultywowania tego jakże ważnego święta dla naszego kraju, dla nas jako wolnych Polaków. Dziękujemy Rodzicom, którzy wraz z dziećmi, naszymi wspaniałymi uczniami brali udział w obchodach tak wspaniałego święta, ucząc pięknego patriotyzmu. POLSKA - NASZ KRAJ - NASZ DOM - WOLNA- NIEPODLEGŁA!!

FILM