Narodowe Święto Niepodległości 104. Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski

Kategoria: Aktualności

W obchodach 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanych przez władze miasta Siedlce delegacja nauczycieli w osobach pani Urszula Olszewska i pani Edyta Olszewska oraz uczniów naszej szkoły także uczestniczyła w uroczystościach upamiętniających. W poczcie sztandarowym wartę pełnili nasi wspaniali uczniowie: Mateusz Krasuski- klasa 8A, Marta Deptuła i Dagmara Kalicka z klasy 8B, Gabriela Budukiewicz, Maja Jastrzębska oraz Rafał Tomczak z klasy 8C. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji naszej Ojczyzny w parafii p.w. św. Józefa pod przewodnictwem Ordynariusza Siedleckiego ks. bp. dr. Kazimierza Gurdy. Reprezentacja szkoły po zakończeniu mszy świętej uczestniczyła w przemarszu ulicami naszego miasta, by wziąć udział w uroczystościach centralnych na Placu Wolności. W hołdzie poległym za nasz kraj, naszą wolność i niepodległość reprezentanci szkoły zapalili znicz pamięci. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która odczuwa silną potrzebę kultywowania tego jakże ważnego święta dla naszego kraju, dla nas jako wolnych Polaków. Dziękujemy Rodzicom, którzy wraz z dziećmi, naszymi wspaniałymi uczniami brali udział w obchodach tak wspaniałego święta, ucząc pięknego patriotyzmu. POLSKA - NASZ KRAJ - NASZ DOM - WOLNA- NIEPODLEGŁA!!

FILM

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo