Warsztaty szkoleniowe - Erasmus

Kategoria: Aktualności
erasmus aj2022 1 erasmus aj2022 2
  

Warsztaty szkoleniowe w Europass Academy of Creativity w Barcelonie z ramienia programu Erasmus plus to czas poznawania nowoczesnych technik i metod nauczania. „Teachers are the real influencers” – to motto przewodnie szkoleń. Dużo kreatywnych pomysłów na organizowanie zajęć językowych poza tradycyjną salą szkolną. Zajęcia w Narodowym Muzeum Sztuki Katalonii, Labiryncie Horta, Interaktywnym Muzeum Nauki CosmoCaixa, Unwersytecie Barcelońskim to bogaty pakiet innowacji do pracy z uczniami. Czas spędzony w towarzystwie pedagogów z różnych krajów Europy, to niewątpliwie okazja do wymiany poglądów, doświadczeń, spostrzeżeń i porównań. Po prostu owocna nauka w przepięknym mieście i w śródziemnomorskich promieniach słońca.
Saludos desde Barcelona - Anna Jasińska

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo