Warsztaty szkoleniowe - Erasmus

erasmus aj2022 1 erasmus aj2022 2

Warsztaty szkoleniowe w Europass Academy of Creativity w Barcelonie z ramienia programu Erasmus plus to czas poznawania nowoczesnych technik i metod nauczania. „Teachers are the real influencers” – to motto przewodnie szkoleń. Dużo kreatywnych pomysłów na organizowanie zajęć językowych poza tradycyjną salą szkolną. Zajęcia w Narodowym Muzeum Sztuki Katalonii, Labiryncie Horta, Interaktywnym Muzeum Nauki CosmoCaixa, Unwersytecie Barcelońskim to bogaty pakiet innowacji do pracy z uczniami. Czas spędzony w towarzystwie pedagogów z różnych krajów Europy, to niewątpliwie okazja do wymiany poglądów, doświadczeń, spostrzeżeń i porównań. Po prostu owocna nauka w przepięknym mieście i w śródziemnomorskich promieniach słońca.
Saludos desde Barcelona - Anna Jasińska