Międzynarodowy Dzień Baśni

Kategoria: Aktualności

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Baśni. Święto to uczcili także uczniowie SP 2 w Siedlcach. Z tej okazji zorganizowano pokaz mody w którym dzieci prezentowały sylwetki swoich ulubionych postaci z bajek, zorganizowano konkurs znajomości bajek i baśni, a także dobierano cienie postaci z bajek i odgadywano zagadki z nimi związane. Starsze grupy prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i plastyczne, brały udział w zagadkach związanych z postaciami z bajek. Punktem kulminacyjnym Święta Baśni była wizyta w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektaklu " O rybaku i złotej rybce"

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo