Dzień Kropki 2022

Kategoria: Aktualności

DzienKropki2022 01Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodziliśmy 15 września. Tego dnia uczniowie i nauczyciele zorganizowali wiele ciekawych zabaw, które pomogły w odkryciu talentów, dzieci poznały swoje mocne strony, musiały pobudzić wyobraźnię i wspólnie się pobawić. W naszej szkole powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z tego wydarzenia.   

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo