Kodeks Świetlika

Kategoria: Aktualności
kodeksswietlika2022 8 kodeksswietlika2022 17 
  więcej w galerii >>>

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym dziecko powinno czuć się wyjątkowo, swobodnie, bawić się w zgodzie z innymi, nabierać siły na kolejne zajęcia lub odpoczywać po nich, ale także przestrzegać zasad, które w niej panują. O tym wszystkim dowiedzieli się nowi wychowankowie świetlicy, a przypomnieli uczniowie klas drugich i trzecich. Omówiliśmy rozkład dnia w świetlicy, zasady zachowania w sali i w czasie wyjścia na plac zabaw. Powstał specjalny "Kodeks Świetlika", którego zasady dzieci przypieczętowały odciskami własnych dłoni. Pokazywaliśmy pamiątki z wakacji i dzieliliśmy się przeżyciami z letnich wyjazdów. Pobyt w świetlicy urozmaiciły gry planszowe, puzzle, książki, zabawki, klocki, bajki i kolorowanki.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo