Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Kategoria: Aktualności
rozpoczecie22 23 1 rozpoczecie22 23 33
więcej w galerii >>>

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych przywitała dyrektor szkoły-Pani Jadwiga Zgorzałek. Ciepłe słowa do młodszych skierowali też starsi koledzy. Nie zabrakło również informacji związanych z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Po oficjalnej części nastąpiła chwila relaksu podczas przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy 2b. Były akcenty humorystyczne i wesołe piosenki. Na zakończenie uroczystości, miały miejsce pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo