Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

rozpoczecie22 23 1 rozpoczecie22 23 33

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych przywitała dyrektor szkoły-Pani Jadwiga Zgorzałek. Ciepłe słowa do młodszych skierowali też starsi koledzy. Nie zabrakło również informacji związanych z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Po oficjalnej części nastąpiła chwila relaksu podczas przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy 2b. Były akcenty humorystyczne i wesołe piosenki. Na zakończenie uroczystości, miały miejsce pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów uczniom, nauczycielom i rodzicom.