Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Z ekologią na Ty’’

Kategoria: Aktualności

Uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali ekologiczne hasła w ramach projektu edukacyjnego,, Z ekologią na Ty’’ Czysta i zadbana planeta to lepsze i zdrowsze życie dla każdego z nas. Szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie rozwijają nie tylko wiedzę, ale uczą się umiejętności różnych rozwiązań i zmian w swoim najbliższym otoczeniu. Dziękujemy za zaangażowanie naszych małych ekologów! Prezentujemy pięć haseł, które zostały wyróżnione:
- Ekologia, to jest wszystko, dbaj o swoje środowisko
- Śmieci segregujesz, Ziemię ratujesz
- Przyszłość zależy od Ciebie
- Ekologicznie, znaczy logicznie
- Ciężko się oddycha, gdy komin dymem prycha

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo