Przypominamy, że rekrutacja do klas I odbywa się elektronicznie pod poniższym linkiem: (Nabór) Rejestracja kandydatów (wypełnianie wniosków) rozpocznie się 5 maja 2022 r. od godz. 800, a zakończy 17 maja 2022 r. o godzinie 1500. Postępowanie uzupełniające odbędzie się w dniach od 14 czerwca godz. 800 do 21 czerwca godz. 1500 Wypełniony elektronicznie wniosek wraz z innymi oświadczeniami, należy wydrukować, podpisać przez obojga rodziców/opiekunów prawnych i przynieść do sekretariatu szkoły bądź wrzucić do skrzynki przed głównym wejściem. Kandydaci do klasy sportowej, również zamieszkujący w rejonie szkoły muszą aplikowaćpoprzez rekrutację otwartą (poza obwodem). Harmonogram rekrutacji do szkół podstawowych na rok 2022/2023:   (LINK)

Jednocześnie przypominamy o próbach sprawności fizycznej do klasy pierwszej i czwartej:

Próba sprawności fizycznej dla klasy pierwszej odbędzie się 15 czerwca o godzinie 1600
Próba sprawności fizycznej dla klasy czwartej odbędzie się 15 czerwca o godzinie 1700