Powitanie Wiosny

Kategoria: Aktualności
powitaniewiosny2022 1 powitaniewiosny2022 32
  więcej w galerii >>>

Wiosna to pora roku, na którą wszyscy czekają z utęsknieniem. Uczniowie klas I-III radośnie uczcili jej nadejście. Chętnie uczestniczyli w karaoke, czy konkursie piosenki wiosennej. Tańczyli, przyrządzili zdrowe kanapki i wykonali prace plastyczne. Niektórzy szukali oznak wiosny podczas spaceru. Razem z pierwszym dniem wiosny trzecioklasiści obchodzili również Światowy Dzień Zespołu Downa, czyli Dzień Kolorowej Skarpetki. Uśmiechy gościły na wszystkich twarzach, co zostało uwiecznione na zdjęciach. 😊

 

Mecenasi 110-lecia szkoły

Pec BANK SPOL tasta Nadlesnictwo Abapest AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Gastrochef
Grzeskowicz Granit Wojewodzki        

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo