Występy z okazji Dnia Kobiet w „Domu nad Stawami”

Kategoria: Aktualności
dzienkobietdps2022 2 dzienkobietdps2022 23
  więcej w galerii >>>

Z okazji Dnia Kobiet świętowanego 8 marca grupa uczniów naszej szkoły odwiedziła Dom Pomocy Społecznej „Dom nad Stawami” w Siedlcach. Uczniowie w prezencie zawieźli nie tylko życzenia, wierszyki, piosenki, ale też uśmiechy na twarzy. Wśród występujących była grupa dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły, które oprócz części artystycznej, przygotowanej pod czujnym okiem pani Bogumiły Gromady zawiozły piękne własnoręcznie wykonane kwiatki z bibuły. Grupa uczniów z klas 3a, 3b, 5b, 8a ubarwiła występ pięknymi aranżacjami znanych wszystkim przebojów. Nad całością części artystycznej czuwała pani Małgosia Stefańska, wspierana przez panią Anitę Prokurat.

Partnerzy 105-lecia szkoły

Pec Odmet ZUO Mostostal Asaj walowa Chwedczuk
PWiK Nadlesnictwo SERWIS DIESLA
SIEDLCE
TOMASZ KOZIOŁ
 AGNIESZKA
STERNAK 

PPHU
FOLWARK
Kangurek BANK SPOL janusz
alexcars Abapest PGiNG Zespół "KRYTERS" Inzynieria Logo